√دنیـــــــای متـــــــــــالورژی فقـــــــط از ایـــــــنجا
به "با سابقه ترين و محبوب ترين وبلاگ متالورژي در ايران" خوش آمديد

پیغام مدیر سایت :
محققین و مهندسین عزیز  با توجه به اینکه از روش زیر به کسب در آمد رسیدم آپدیت کردن وبلاگ رو دیگه نمیتونم ادامه بدم و با توجه به اینکه روش زیر لایتناهی هست در زیر به توضیح اون میپردازم تا شما هم اگه ذره ای از زندگیتون ناراضی هستین بتونید زندگیتون رو بهبود مستمر بدین.    شاد باشید

 

 

این هفت روش آسان و سریع برای کسب درآمد از اینترنت

آن قدر ساده است که از خودتان می پرسید... "چه طور قبلا به فکرم نرسیده بود؟"

 


   هفت راه آسان و سریع درآمد اینترنتی را کشف کنید تا در کمتر از ۷ روز از اینترنت کسب درآمد کنید. پاسخ تمام سوالات تان که دنبال آن می گشتید همین جاست!

 این روش ها آن قدر ساده هستند که آرزو می کنید ای کاش زودتر آنها را کشف می کردید تا خیلی زودتر درآمد پیدا کنید.

*************************

 

نمونه موفقیت دیگران

آیا واقعا کسب درآمد عالى از اینترنت امکان پذیر است؟

چرا که نه؟ اینترنت بازارِ بزرگ و بسیار  نامحدود است براى کسب درآمد و پول دار شدن. تا به امروز روشى سریع تر و آسان تر براى کسب ثروت وجود نداشته است.

این هم نمونه هایى واقعى از موفقیت افراد حقیقی مثل شما براى تضمین این که شما هم می توانید از طریق اینترنت به درآمد بالا دست یابید…

 

مونا افشار

. نمونه موفق: مونا افشار

صاحبِ سایت: چندین سایت مختلف به زبان انگلیسى

سنِ شروع کسب درآمد اینترنتى: ۲۲ سالگی (۳ سال پیش)

درآمد: ماهیانه 2ِ500 دلار تا 4ِ000 دلار در ماه های پرسود.

رمز موفقیتِ شما چیست؟

“من اول با این کسب و کار از طریق دوستِ عزیزم، لادن لشکری، آشنا شدم. او خود مدت ها بود که از طریق اینترنت به تجارت الکترونیک مشغول بود. من هم با کمک ایشان شروع به کار کردم و از طریق گوگلِ ادسنس و افیلیت مارکتینگ مدت ۳ سال است که درآمد بسیار خوبى کسب میکنم.”

۲ . نمونه موفق: لادن لشکری

صاحبِ سایت: بیش از 57 سایت مختلف به زبان انگلیسى از جمله بلاگ لادن لشکری و  Product Ideas و  Newsletter Templates

سنِ شروع کسب درآمد اینترنتى: ۱۷ سالگی (۵ سال پیش)

درآمد: چند هزار دلار ماهیانه. میزان دقیق آن به درخواست خود ایشان مطرح نمی شود.

رمز موفقیتِ شما چیست؟

“من با این حرفه وقتی تنها 16 سال داشتم آشنا شدم. اون موقع هنوز مشغول تحصیل در دبیرستان بودم. یک سال طول کشید که راه و روش اش رو خوب یاد گرفتم و درآمد خوبی پیدا کردم. از آن موقع تا حالا که چندین سال می گذره عاشق این کار هستم و من رو به خیلی از هدف ها و آرزوهام رسونده. برای همین تجارت اینترنتی رو به همه توصیه میکنم.”

۳. نمونه موفق: ش. ی.

صاحبِ سایت: iransong.com

سنِ شروع کسب درآمد اینترنتى : ۱۹ سالگی (۴ سال پیش)

درآمد: درآمد بسیار عالی که میزان دقیق آن به درخواست خود ایشان مطرح نمی شود.

رمز موفقیتِ شما چیست؟

“من از گوگلِ Adsense براى تبلیغات در سایت خود استفاده می کنم. این سایت یکى از پر طرفدار ترین و سرشناس ترین سایت ها براى ایرانیان است که روزانه بیش از ۳۰،۰۰۰ بازدید کننده دارد.”

۴. نمونه موفق: ف. صاعدی

صاحبِ سایت nalbeki.com

سنِ شروع کسب درآمد اینترنتى: ۲۱ (یک سال پیش)

درآمد: ماهیانه 1ِ500 دلار به طور میانگین

رمز موفقیتِ شما چیست؟

“من سایت nalbeki رو به عنوانِ سایت پیشتاز در زمینه ى تلویزیون آنلاین براى ایرانیان ایجاد کردم و از طریق گوگلِ Adsense به راحتى درآمد خیلى خوبى ازش کسب می کنم. من این کار را در حالى که در مالزى دانشجو بودم شروع کردم و با کمترین وقت توانستم موفق بشم.”

۵.  نمونه موفق: امیر لشکری

صاحبِ سایت FreeNewsletterHelp.com

سنِ شروع کسب درآمد اینترنتى: ۱۸ (یک سال پیش)

رمز موفقیتِ شما چیست؟

“من از یکى از دوستان راجع به این کار شنیدم و یه کم تحقیق کردم. بعد تصمیم گرفتم سایتی به زبان انگلیسى درست کنم که با بازارِ جهانى در ارتباط باشه. حالا مدت یک ساله که درآمد آنلاین دارم در کنار کنکور و حالا دانشگاهم. امیدوارم همه جوانان ایرانى هم با این کار پرسود بیشتر آشنا بشن.”

۶. نمونه موفق: م. رضایی

صاحبِ سایت habdvd.com

رمز موفقیتِ؟

ایشان چند سالی است که از طریق فروشگاه اینترنتی خود فیلم ها و سریال های پر طرفدار خارجی را به سراسر ایران به فروش می رسانند.

پس شما هم می توانید!

وقتى که آنها توانستند در کار اینترنتى موفق شوند، چرا شما از این فرصت طلایى استفاده نکنید تا از اینترنت به راحتى درآمد کسب کنید؟

همین امروز قدم اول را براى رسیدن به هدف ها و رویا هایتان بردارید…

 

لادن لشکری حدود 21 سال سن دارد و در حدود 5 سال است که بصورت جدی در زمینه بازاریابی الکترونیکی فعالیت می کند. از سن 14 سالگی به اینترنت و کسب و کار اینترنتی علاقمند شده و شروع به خواندن اطلاعاتی در زمینه بازاریابی اینترنتی نموده است. او اکنون دارای 20 سایت و وبلاگ است که مدیریت آنها را به تنهایی بر عهده دارد و درآمدی حدود 7000 دلار در ماه دارد.
او روزانه حدود 8 الی 12 ساعت در منزل و پشت کامپیوتر می نشیند و کار می کند. با اینکه کلیه موانع موجود و مشکلاتی که سایر ایرانیان برای انجام کسب و کار اینترنتی دارند برای او نیز وجود دارد اما او توانسته با تلاش و کوشش شبانه روزی امپراطوری کوچکی برای خود در اینترنت ایجاد کند و به افراد زیادی در بازاریابی الکترونیکی آموزش و مشاوره دهد.
او بیش از ده کتاب الکترونیکی در زمینه روشهای مختلف بازاریابی الکترونیکی نوشته است و از طریق اینترنت به فروش می رساند که بخش عمده‌ای از درآمد او را تشکیل می‌دهد. به طور کلی راه های کسب درآمد وی از اینترنت عبارتند از:
- فروش کتاب‌های الکترونیکی
- مشاروه به افراد (در خارج کشور) برای ارتقای سایت خود و بازاریابی الکترونیکی
- کسب درآمد از طریق تبلیغات گوگل
- Affiliate Programs
نکته‌ای که جا دارد به آن اشاره کنم تسلط او به زبان انگلیسی است. او می‌تواند به راحتی مقالات و مطالب انگلیسی را بنویسد، بخواند و صحبت کند. در حقیقت این عامل یکی از مهمترین دلایل موفقیت او به شمار می آید. یکی دیگر از عوامل موفقیت او پشتکار و علاقه ای است که به کسب و کار‌های اینترنتی و بازاریابی الکترونیکی دارد.
نکته ای که چگونه یک دختر ایرانی با تمام موانع و مشکلاتی که بر سر راه کسب و کارهای اینترنتی قرار دارد توانسته است به چنین موفقیت های بزرگی دست یابد می‌تواند نقطه امیدی باشد برای تمام کسانی که به این نوع کارها علاقه مند هستند.
با توجه به این که حضور او در ایران مانع از کسب درآمد بالاتری برای او می شود چرا که بسیاری از افراد در خارج از کشور تمایل به کار با ایرانیان ندارند و بسیاری از خدمات ازجمله حساب های بانکی و خدمات کارت اعتباری در دسترس ایرانیان نیست به همین دلایل ترجیح داد در یک کشور دیگر به زندگی بپردازد و به همین منظوربه تازگی به کشور مالزی نقل مکان کرده‌است. چرا که در کشور مالزی زیرساخت های IT و مخابراتی مناسب‌تر بوده و از لحاظ تحریم و استفاده از خدمات مالی و بانکی هیچگونه مشکلی وجود ندارد.
به دوستان عزیز توصیه می‌کنم حتما این http://www.ericstips.com/tips/ladan-lashkari لینک رو یک نگاهی بکنید تا به ارزش باور نکردنی کار ایشان بیشتر پی ببرید.

 

 
کسب درآمد از اینترنت در ۷ روز - نسخه چهارم و جدید: دی ماه ٩٣


ارسال توسط محسن حیدری
تاريخ : جمعه ٥ شهریور ۱۳۸٩

‏1. نرم افزار آنلاین اول مربوط به رسم دیاگرام ‏TTT‏ و یا ‏CCT‏ فولاد می باشد. این دیاگرام ها در عملیات ‏حرارتی فولاد بسیار مهم و کاربردی می باشند. برای دریافت دیاگرام برای فولاد مورد نظر ابتدا وارد نرم افزار ‏آنلاین شوید:‏


فرم مربوطه را با توجه به مشخصات فولاد تکمیل کنید:‏
‏- درصد کربن، سیلیسیم، منگنز، نیکل، مولیبدن، کروم، وانادیم، کبالت فولاد را وارد کنید. مقدار بور را باید ‏برحسب ‏ppm‏ (تعداد در ملیون) وارد کنید.‏
‏- دمای آستنیته فولاد را بر حسب کلوین وارد کنید، اگر می خواهید دمای ‏Ae3‎‏ به عنوان دمای آستنیته فولاد در ‏نظر گرفته شود عدد صفر را وارد کنید.‏
‏- حداقل و حداکثر سرعت سرد کردن را بر مبنای کلوین/ثانیه وارد کنید.‏
‏- در صورت نیاز می توانید حداقل و حداکثرزمان مندرج روی نمودار را تغییر دهید(بر حسب ثانیه).‏
‏-قسمت آخر مربوط به مشخصات استفاده کننده می باشد. نام، نام خانوداگی و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.‏

برای مشاهده نمودار دکمه ‏Make Graph‏ را فشار دهید.‏

‏2. نرم افزار آنلاین دوم مربوط به پیش بینی ریزساختار و سختی ویکرز ناحیه جوش فولاد می باشد. برای به دست آوردن ‏این مقادیر ابتدا وارد نرم افزار آنلاین شوید.‏

فرم مربوطه را با توجه به مشخصات فولاد تکمیل کنید، پر کردن فرم مشابه مورد قبل می باشد.‏

http://calculations.ewi.org/vjp/secure/AshbyModel.aspارسال توسط محسن حیدری
آخرين مطالب
کارت اعتباری ویزا

کتاب کسب درآمد از اینترنت در ۷ روز

آدرس مجازی خارجی برای گوگل ادسنس