دانلود رایگان نرم افزار آنالیز تصاویر متالوگرافیImage


Image J یک نرم افزار قدرتمند آنالیز تصاویر می باشد  که اخیرا ً کاربرد وسیعی در علوم مختلف پیدا کرده است . با این نرم افزار می توان درصد فازها , تعداد ذرات , اندازه ذرات ؛ ندول کانت , ندولاریته و ... را محاسبه کرد .

از کاربردهای آن در مهندسی مواد می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

- برسی نحوه توزیع ذرات تشکیل دهنده در کامپوزیت ها

- بررسی میزان نشکن شدن چدن

- اندازه گیری گرافیت در چدن

-بررسی کاربیدها در فولاد

-محاسبه درصد فازها در آلیاژها

-بررسی میزان سگرگیشن

- بهبود کیفیت عکس های متالو گرافی 


لینک دانلود

لینک کمکی

آموزش

 

Image J Training.pdf (771.8 کیلو بایت, 167 نمایش)

http://forumiran-mavad.co

 

/ 3 نظر / 53 بازدید
همسریابی

سلام. آیا شما مجردین ؟ آیا شما هنوز نیمه ی گمشده تان را پیدا نکردید؟آیا از وقت گذرانی از چت روم و جامعه های مجازی خسته شدید؟آیا از تنهای و بدون عشق زندگی کردن خسته شدید؟آیا بدنبال آغاز یک رابطه ی شیرین و همیشگی با بهترین محبوب خود هستید؟آیا همسر خود را به هر دلیلی از دست دادید؟ شما رو دعوت میکنیم تا به بهترین و جامع ترین سایت همسریابی آنلاین،جامعه ی مجردین آماده ی ازدواج بپیوندید و عاشق و معشوق خود را پیدا کنید. یک زندگی پر از مهر و محبت منتطر شماست.بیش از این یار خود را در همسرتاپ منتظر نگذارید.همسرتاپ خدمتگذار تمامی جوانان عزیز کشورمان ایران می باشد.باشد که قدمی باشد در راستای تسهیل امر ازدواج. http://www.hamsartap.org (با امکان تبادل لینک اتوماتیک)

افزایش بازدید و پیج رنک

افزایش پیج رنک گوگل | افزایش رنک الکسا | بازدید فوق العاده بالا | پیج رنک ما 6 میباشد و تبادل لینک با ما 100% به افزایش رنک شما کمک میکند | در ضمن پیشنهاد میکنم برای لینک دادن به ما از کد داخل کادر استفاده کنید

ابراهیم

گوزیدی با این مطلب گذاشتنت. رفتم عضو اون سایت تخمی شدم باز نتونستم لینک دانلود فایل رو بگیرم.